Találkozó

Június 4.-én a Bükkaranyosi Idősek Klubja vendégül látta az Ongai Idősek Klubja tagjait.

A két klub tagjai rendszeresen találkoznak, szerveznek közös programokat.

A mostani, jó hangulatú délelőttön, a helyi tagok által készített, kemencében sült kenyérlángossal várták a vendégeket.