Találkozó
Június 4.-én a Bükkaranyosi Idősek Klubja vendégül látta az Ongai Idősek Klubja tagjait.
A két klub tagjai rendszeresen találkoznak, szerveznek közös programokat.
A mostani, jó hangulatú délelőttön, a helyi tagok által készített, kemencében sült kenyérlángossal várták a vendégeket.

